وکیل کیفری
وکیل خانواده - حورا آهنی
وکیل خانواده
آذر ۷, ۱۴۰۰
وکیل طلاق - حورا آهنی
وکیل طلاق
آذر ۷, ۱۴۰۰

وکیل کیفری

وکیل کیفری- حورا آهنی

انتخاب بهترین وکیل کیفری

از آنجایی که پرونده های کیفری از جمله پرونده های حساس به شمار می روند برای پیگیری این پرونده ها باید بهترین وکیل کیفری انتخاب شود. پیچیدگی‌ های پرونده های کیفری تا حدودی زیاد است و تبصره های خاصی برای پیگیری آنها باید به کار گرفته می شود. وکیل پایه یک متخصص به خوبی با تمامی تبصره های مربوط به این پرونده ها آشنا می باشد و می داند که باید برای پیگیری کردن هر یک از انواع پرونده های کیفری چه نوع تبصره ای را به کار بگیرد.

امروزه آمار جرایم رو به افزایش رفته است و به همین دلیل افرادی که دارای پرونده‌ های کیفری هستند به دنبال راهی برای خلاص شدن از جریمه ها و مجازات پرونده های کیفری می باشند. با توجه به این مسئله که مجازات پرونده های کیفری سنگین است به خانواده ها توصیه می کنیم که بدون اخذ وکیل به دادگاه مراجعه نکنند..

انواع وکیل کیفری کدامند؟
دو نوع اصلی وکلای جنایی وجود دارد: وکیل دادگستری (که به عنوان وکلای ناحیه نیز شناخته می شود) و وکلای مدافع. وکلای دادگستری نماینده دولتی هستند که جنایت ادعایی علیه آن انجام شده است، چه در سطح محلی، ایالتی یا فدرال.

وکیل کیفری چیست ؟

شما باید به خوبی بدانید که وکیل کیفری با بسیاری از دیگر وکلا نحوه فعالیت هایش متفاوت می باشد. در واقع وکیل تنها در مورد پرونده‌ هایی تخصص دارد که جرایم غیر عمد و غیرعمد شامل آنها می ‌شود. پرونده ‌هایی مربوط به طلاق یا پرونده ‌های خانواده زیر نظر وکیل نمی ‌رود شما باید به خوبی بدانید که پرونده‌های کیفری پیچیدگی ‌های بیشتری نسبت به پرونده های دیگر دارند.

 به همین دلیل هیچ یک از افراد نمی توانند به راحتی پرونده‌ های پیگیری را بدون حضور وکیل به دادگاه ببرند. دادگاه روی پرونده های کیفری حساسیت زیادی نشان می ‌دهد. بر همین اساس بهترین وکیل کیفری از آنجایی که تخصص و تجربه زیادی در زمینه پیگیری کردن پرونده های کیفری دارد می تواند در کمترین بازه زمانی با استفاده از بهترین تبصره ها پرونده های کیفری را دنبال کند و به موفقیت برساند.

وکیل کیفری- حورا آهنی

شماره وکیل

شماره تماس هر یک از وکلای کیفری را شما می توانید با مراجعه کردن به سایت اینترنتی حورا آهنی مشاهده کنید. در هر بازه زمانی که تمایل داشته باشید می توانید با وکیل تماس برقرار کنید و مشکل پرونده را به وکیل بگویید. طبق نوع پرونده و مشکل پرونده وکیل بهترین راهکار را برای پیگیری کردن پرونده به شما ارائه می دهد.

سوال از وکیل کیفری

بسیاری از افرادی که در دادگاه پرونده های کیفری دارند مایل هستند که بهترین وکیل کیفری را انتخاب کنند.  وکیلی که تخصص و تجربه زیادی دارد به خوبی می‌ داند که از چه روشی باید پرونده ‌های پیگیری را دنبال کرده و پیگیری را با موفقیت به سرانجام برساند.  برای اینکه بهترین وکیل را برای پرونده خود انتخاب کنید می توانید از وکیل پرسش هایی که نیاز است را بپرسید. وکیل به صورت آنلاین پاسخگوی پرسش‌ های شما می باشد. بر همین اساس بهتر است که در مورد هر یک از نکات مربوط به پرونده های کیفری خود به خوبی با وکیل مشورت نمایید.

وکیل کیفری- حورا آهنی

پرسش هایی که از وکیل در مورد پرونده های کیفری می ‌شود مربوط به این است که چگونه و چه راهی برای تخفیف مجازات وجود دارد ؟ تخفیف مجازات روی پرونده های کیفری از روش های متنوع صورت می پذیرد. وکیل می ‌تواند با استفاده از قوانین و تبصره‌ های قانونی پرونده های کیفری را قبول کند و آنها را رو به جلو پیش ببرد. توجه داشته باشید که هر یک از وکلا در زمینه پیگیری پرونده های کیفری تخصص و تجربه زیادی ندارند. به همین دلیل تنها باید از وکلایی که در زمینه پیگیری کردن پرونده های کیفری تجربه دارند و به عنوان وکیل پایه یک شناخته می ‌شوند راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

وکیل تضمینی کیفری

این مسئله که وکیل به صورت تضمینی پرونده های کیفری را برعهده بگیرد و به موفقیت برساند بسیار مهم است. در واقع شما برای اینکه بهترین وکیل را به صورت تضمینی برای پرونده های کیفری خود انتخاب کنید باید برخی از نکات را در نظر بگیرید. یکی از مهمترین نکات زمان انتخاب بهترین وکیل این است که پروانه فعالیت وکیل را مورد بررسی قرار دهید.

 برخی از وکلا هستند که به دلایل متنوع پروانه وکالت شان از بین می ‌رود و دیگر نمی توانند فعالیت کنند. بر همین اساس دادگاه آن دسته از وکلا را به رسمیت نمی‌ شناسند. اگر شما می خواهید پیگیری پرونده های کیفری تان با تضمین توسط وکیل بررسی شود باید به فعالیت قانونی وکیل دقت داشته باشید.

وکیل کیفری پایه یک دادگستری

برخی از وکلا که به عنوان وکیل پایه یک شناخته می ‌شوند. تخصص و تجربه بیشتری در زمینه شناخت تبصره ‌های پرونده های کیفری به دست آورده‌ اند. شما برای انتخاب بهترین وکیل باید به تخصص و تجربه وکیل توجه داشته باشید. آن دسته از وکلایی که تخصص ندارند بدون شک به خوبی با تمامی تبصره ها آشنا نیستند و نمی دانند که برای هر یک از انواع پرونده های وکالت کیفری باید چه نوع تبصره ای را به کار بگیرند.

وکیل متخصص و با تجربه در کمترین بازه زمانی می ‌تواند بهترین روش و راهکار تخفیف مجازات پرونده را به کار بگیرد. وکیل اگر به ‌خوبی پرونده کیفری را مورد بررسی قرار ندهد بدون شک نمی تواند موفقیت پرونده کیفری را رقم بزند.


برای خواندن مطالب درمورد وکیل طلاق میتوانید:

هزینه وکیل پرونده کیفری

هزینه ای که برای حق وکالت باید به وکیل ارائه دهید به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد. اینکه شما مشورت های لازم در مورد پرونده های کیفری را از وکیل به صورت اینترنتی یا حضوری دریافت کرده باشید روی ارائه دستمزد نقش مهمی خواهد داشت.

اگر شما به صورت آنلاین از وکیل مشورت هایی را که مربوط به پرونده های کیفری می باشد دریافت کنید هزینه زیادی نیازی نیست که پرداخت نمایید. البته باید بدانید که هزینه حق وکیل به صورت آنلاین بر اساس میزان دقیقه و ساعتی محاسبه می شود که وکیل برای شما وقت گذاشته است. 

اما اگر شما پرونده های کیفری تان پیچیدگی‌های زیادی داشته باشد و به وکیل بسپارید نیاز است هزینه بیشتری را به وکیل ارائه دهید. وکیل پیش از اینکه پرونده کیفری شما را قبول کند هزینه های مربوطه را به شما اعلام می نماید.

وکیل کیفری- حورا آهنی

جمع بندی

موسسه حورا آهنی ارائه دهنده انواع خدمات مربوط به پیگیری پرونده های کیفری می باشد. شما می توانید بهترین وکیل را از موسسه حورا آهنی انتخاب کنید و پیگیری پرونده کیفری مورد نظر خود را به وکیل بسپارید. وکیل موسسه حورا آهنی به صورت آنلاین و به صورت حضوری خدمات مربوط به پیگیری پرونده های کیفری را به موکلین ارائه می دهد.

سوالات متداول

شما باید به خوبی بدانید که وکیل کیفری با بسیاری از دیگر وکلا نحوه فعالیت هایش متفاوت می باشد. در واقع وکیل کیفری تنها در مورد پرونده‌ هایی تخصص دارد که جرایم غیر عمد و غیرعمد شامل آنها می ‌شود.

تخفیف مجازات روی پرونده های کیفری از روش های متنوع صورت می پذیرد. وکیل می ‌تواند با استفاده از قوانین و تبصره‌ های قانونی پرونده های کیفری را قبول کند و آنها را رو به جلو پیش ببرد.

یکی از مهمترین نکات زمان انتخاب بهترین وکیل کیفری این است که پروانه فعالیت وکیل را مورد بررسی قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین