وکیل پایه یک
ابطال اختراع - حورا آهنی
ابطال اختراع
تیر ۶, ۱۴۰۰

وکیل پایه یک

وکیل پایه یک دادگستری - حورا آهنی
بی شک کمک گرفتن از وکیل پایه یک دادگستری که تخصص در مسائل حقوقی دارد تاثیر به سزایی در تسریع روند رسیدگی به مسائل و مشکلات و گرفتن بهترین نتیجه را در پی دارد. افراد موفقی که قبل از قرار گرفتن در شرایط سخت به دنبال راه حل ها و پیشگیری از مشکلات هستند در برخورد با موضوعات حقوقی و کیفری نیز آگا هانه عمل می کنند و با داشتن وکیل خصوصی خیال خود را آسوده و خود و خانواده خود را از شرایط سخت دور نگه می دارند.


برای خواندن مطالب درمورد مالکیت معنوی میتوانید:

به چه فردی وکیل پایه یک دادگستری گفته می شود ؟

وکیل به فردی گفته می شود که از سوی شخص دیگری مامور به انجام رساندن کاری می شود و این ماموریت با عقد قرارداد طبق قوانین مدنی با دو طرف منعقد شده و وکالت نامیده می شود و به طرفین قرارداد وکیل و موکل می گویند.

وکیل پایه یک دادگستری فردی است که دوره دانشگاهی خود را در مقطع کارشناسی در زمینه حقوق یا فقه و مبانی حقوق اسلامی گذرانده و با موفقیت مدرک خود را کسب نموده است و به دنبال آن در آزمون پذیرش کارآموزی کانون وکلای دادگستری شرکت و با موفقیت این آزمون سخت را که فقط یک بار در سال انجام می گیرد را پشت سر گذاشته باشد.

 

وکیل پایه یک دادگستری - حورا آهنی

مدت زمان کارآموزی ۱۸ ماه است و پس از گذراندن این دوره برگزاری آزمون دیگری به نام اختیار را پیش رو دارند که هم به صورت شفاهی و هم به صورت کتبی مورد آزمون قرار می گیرند اگر فرد توانست نمره قبولی را کسب نماید اجازه حضور در مراسم تحلیف را پیدا می کند در این مراسم طی تشریفاتی فرد می بایست سوگند یاد کند که در مدت زمان وکالتش مطابق قانون عمل کرده و لا غیر و بعد از سوگند به عنوان وکیل پایه یک نائل می شود.

این موسسه حقوقی مانند همیشه با حضور وکلای پایه یک در کنار شما و جوابگوی مشکلات حقوقی شما عزیزان بوده و چنانچه نیاز به مشاوره و یا به کمک وکلای خبره و معتمد و دلسوز ما نیاز داشتید می توانید با این موسسه در ارتباط باشید.

انواع وکالت

وکالت به اقسام زیر طبقه بندی می شود:

وکیل انتخابی

وکیل انتخابی یا وکیل همراه، وکیلی است که به انتخاب شما  و تایید خودتان با او عقد قرارداد داشته و کارهای حقوقی تان را به او سپرده باشید تا در صورت لزوم دفاع از حق و حقوق شما را در مراجع حقوقی  به عهده بگیرد.

وکیل تسخیری

وکیل تسخیری در ضرورت پیش آمده در دادگاه مورد نیاز می باشد یعنی هرگاه فردی بنا به دعاوی کیفری که برایش در جریان است از گرفتن وکیل امتناع نماید و یا استطاعت مالی جهت اخذ وکیل را نداشته باشد و حضور وکیل از نظر دادگاه ضروری باشد، به تشخیص دادگاه از بین وکلای دادگستری وکیل رایگان برای فرد مورد اتهام گرفته می شود تا در دادگاه از او دفاع کند. از نظر دادگاه به چنین وکیلی که به تشخیص دادگاه وارد پرونده می شود وکیل تسخیری گویند.

وکیل معاضدتی

کسانی که در دادگاه قدرت پرداخت حق الوکاله در امور مدنی را نداشته باشند می توانند از کانون وکلا تقاضای معاضدت نمایند. بعد از بررسی و وجود شرایط تعریف شده در قانون وکلا به وی وکیلی معرفی می شود تا به رایگان در دادگاه از موکل خود دفاع کند به چنین وکیلی وکیل معاضدتی گویند.

وکیل اتفاقی

اگر شخصی که فارغ التحصیل رشته حقوق بوده و در خانواده یا بستگان جهت حل مشکل حقوقی به او جهت راهنمایی مراجعه نموده باشند و برای دفاع از بستگانش از دادگاه تقاضای وکالت و گرفتن حقوق را داشته باشد با طی مراحل قانونی و پرداخت هزینه مربوطه می تواند به این امر اقدام کند. این شخص که با این روش وکالتی موردی را برای دفاع از حقوق بستگانش انجام داده است را وکیل اتفاقی گویند.

وکیل پایه یک دادگستری - حورا آهنی

مشاوره حقوقی

کانون وکلا از نفرات برگزیده آقا و خانم آزمون وکالت برترین ها را جهت کارآموزی معرفی می کند. برای وکیل پایه یک شدن مسیر سخت و پر پیچ و خمی را باید طی نمود و از آزمونهای زیادی باید سر بلند بیرون آمد و دارای توانایی ها استعداد های بالقوه و بالفعل بود پس می توان نتیجه گیری کرد کسی که با این همه استعداد و توان  چنین مسیری را طی نموده، می تواند فردی قابل اعتماد باشد و می توان از او در مشکلات مشاوره حقوقی خواسته تا با تخصص خود حل مشکل را با کوتاهترین روش به نتیحه رسانده و می توان هنگام بروز مشکلات همانند کوهی به او اعتماد و تکیه نمود.

دانشجوی سال اول حقوق چه باید بکند؟

به عنوان یک مدافع، دو چیز مهم در زندگی وجود دارد. پیش نویس و درخواست. بخش تدوین از نگارش حقوقی ناشی می شود. بنابراین، به عنوان یک دانشجوی سال اول، اگر می‌خواهید در دوره‌های کارآموزی خود کار باکیفیتی داشته باشید و تهیه پیش‌نویس اسناد مختلف مورد نیاز در یک پرونده را بیاموزید، باید مهارت‌های نوشتاری خود را تقویت کنید.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

وکلای پایه یک دادگستری در حل و فصل مشکلات حقوقی و کیفری دارای تخصص هستند و به قوانین آگاهی کامل دارند شما همانطور که در مواقع بیماری از پزشکان متخصص برای بهبود بیماران کمک می گیرید تا درد و رنج کمتری را داشته باشید، در مسائل و مشکلات پیش آمده در زندگی نیز که باعث درد و رنج روحی می شوند باید از وکیل پایه یک دادگستری خانم یا آقا جهت حل مشکل کمک خواست و به او اعتماد نمود تا هم در هزینه ها صرفه جویی نموده و هم زمان رسیدگی به مشکلات کوتاه شود.

وکیل پایه یک دادگستری خانم

دید جامعه در گذشته تا به امروز در مورد کارایی زنان در موضوعات قضایی و حضور آنها در محاکم قضایی تغییر نموده و موفقیت های چشمگیر آنها در حل موضوعات خانواده بر کسی پوشیده نیست. امروزه وکیل پایه یک دادگستری خانم یکی از بهترین انتخاب ها برای موضوعات حقوقی مختلف و از همه مهمتر طلاق، حضانت فرزند توسط مادر و… می باشد. وکیل پایه دادگستری خانم علاوه بر دانش و آگاهی لازم، از نظر حسی و عاطفی هم درکی بسیار درست و قوی در مورد مشکلات بانوان دارد.
حورا آهنی

آشنایی با انواع حوزه های فعالیت وکیل پایه یک دادگستری

وکیل ثبت و احوال

شما میتوانید از وکیل پایه یک خانم در مشکلات ثبتی خود در ثبت احوال کمک بگیرید و جریان حل مشکل را به او بسپارید مانند: تغییر نام و نام خانوادگی، حذف نام همسر از شناسنامه بعد از طلاق، اخذ گواهی فوت و…

وکیل شرکت ها

در جریان ثبت شرکت خود برای جلوگیری از هزینه های کمتر و تسریع ثبت می توانید از وکیل دلسوز و معتبر پایه یک خانم کمک بگیرید و برای ضمانت نامه های بانکی، تشکیل پرونده مالیاتی و… برای تسریع در روند ثبت شرکت و کارهای مربوط به آن راهنمایی و مشاوره بخواهید.و کارهای حقوقی شرکتتان را به او بسپارید

وکیل چک و سفته

اگر در تجارت های خود در بازار چکهایی دریافت نموده اید که برگشت خورده اند بهترین کار کمک گرفتن از وکیل متخصص در این حیطه است.

وکیل ملکی

وکیل پایه یک دادگستری در تخصص خود می تواند در زمینه های تنظیم سند رسمی،الزام اخذ پایان کار، وقف، سرقفلی، قرارداد اجاره و… راهنمای خوبی برای شما باشد.

وکیل مهاجرت

اگر قصد مهاجرت به دیگرکشورها را دارید بهتر است قبل از اقدام به هر کاری از وکیل مورد اعتماد خود اطلاعات لازم را کسب نموده و مشاوره بگیرید.

وکیل مالیاتی

پرداخت مالیات از موضوعاتی است که گریبانگیر بسیاری از افراد شده است. برای جلوگیری از محکوم شدن به جرایم سنگین مالیاتی با وکیل خود مشورت های لازم را داشته باشید و رسیدگی به موضوع را به او بسپارید.

وکیل خانواده

در موضوعات و تنش های خانوادگی برای ضربه ندیدن افراد خانواده از نظر روحی بهترین گزینه کمک گرفتن از یک وکیل باتجربه خانم برای اموری همچون طلاق، مهریه، طلاق توافقی، استرداد جهیزیه، نفقه، حضانت کودکان، انحصار و وراثت و… است. زیرا وکیل خانم با صبر و دقت بالای خود وارتباط با موکل خانم در موضوعات خانوادگی بهترین ارتباط را برقرار کرده و به جزئیات مسائل پیش آمده واقف است و در دادگاه بهترین دفاع را از موکل خود داشته.

تعهدات وکیل و موکل در قبال هم چیست؟

با توجه به اینکه هر قراردادی که بین دو نفر بسته می شود وظایف و تعهدات در قرار داد نوشته می شود و هر دو طرف قرارداد موظف به انجام تعهدات خود هستند در قرارداد وکالت نیز وکیل و موکل نسبت به هم تعهداتی دارند از جمله:

تعهدات وکیل

  • مسئولیت هر گونه خسارتی که در نتیجه سهل انگاری وکیل به موکل وارد شود با وکیل خواهد بود.
  • وکیل باید در تمامی امور حقوقی ضمن در نظر گرفتن قانون مصالح و خواست های موکل خود را در نظر بگیرد.
  • مهمترین شرط وکالت مورد اعتماد بودن وکیل از طرف موکل است و بر این اساس وکیل باید همه اموال و وجوهی را که در دادرسی به خواهان در یافت نموده به موکل خود تسلیم نماید.
  • تسلیم صورتحساب وکالت مطابق با قرار داد انعقادی بین طرفین.
وکیل پایه یک دادگستری - حورا آهنی

تعهدات موکل

در قانون مدنی در موارد ۶۷۴ تا ۶۷۷ به تعهدات موکل اشاره نموده است.

  • موکل باید به تمام تعهدات که در وکالت نامه امضاء نموده است به طور کامل پایبند باشد . موکل باید توجه داشته باشد حدود و وظایف و اختیارات وکیل مطابق قانون و عقد وکالتی است که منقعد شده است.
  • موکل موظف است تمام مخارجی که وکیل برای انجام وکالت پرداخت نموده را پرداخت و اجرت وکیل را نیز طبق توافق طرفین که در وکالت نامه مشخص شده است را به او بپردازد.
  • باید توجه داشته باشید حتما در عقد قرارداد معین کنید که وکالت وکیل مجانی است یا باید اجرتی بابت آن پرداخت شود؟ زیرا در صورت تعیین نشدن مجانی یا پرداخت اجرت ، عمل وکیل با اجرت محسوب می شود.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران

 کمک گرفتن از بهترین وکیل پایه دادگستری تهران در حل مشکلات کیفری هوشمندانه ترین تصمیم است زیرا حضور در دعاوی کیفری کاری بس دشوار و طاقت فرساست که علاوه بر ایجاد مشکلات مالی، مشکلات و ضربه های روحی و روانی را با خود به همراه خواهد داشت.

خصوصیات بهترین وکیل پایه یک، مانند شجاعت، جسارت، شرافت کاری، و متعهد و دلسوز بودن و… است سعی کنید حل موضوعات حقوقی خود را به وکلایی بسپارید که تجربه کاری خوبی داشته و اعتماد و اطمینان کافی را در موکل خود ایجاد نمایند.

سایت وکیل دادگستری

جهت دریافت مشاوره حقوقی برای رسیدگی به هر گونه مشکلات در زمینه حقوقی و کیفری می توانید با وکلای خانم و آقا در این مجموعه به صورت تلفنی ارتباط برقرار نموده و یا از طریق سایت حورا آهنی و به صورت آنلاین راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. ما در تمامی شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول

در حقوق ایران در ماده ۱۸ قانون ثبت اختراعات در مورد طرح های تجاری و صنعتی که در سال ۱۳۸۶ به تصویب رسیده است، این امکان فراهم است که دعوا برای ابطال اختراع با اثبات موجبات مقرر در ماده فراهم شود. در این دعوا بر اساس صلاحدید، ممکن است تمام یا قسمتی از گواهینامه حق اختراع باطل شود. در این حالت زمانی که ابطال اختراع صورت گرفت همه حقوق مربوط به اختراع از بین می رود و از سوی دیگر این امکان فراهم است که یک سری حق و حقوق مربوط به اشخاص ثالث طرفین قرارداد های انتقال حقوق نیز از بین برود و آثار مالی بالایی به همراه داشته باشد.

  • اختراع ثبت شده تکراری باشد و مانند آن وجود داشته باشد به این ترتیب از حالت جدید خارج شده و دیگر واژه اختراع به آن تعلق نمی گیرد.
  • مقررات ماده ۲۸ بسیار مهم است و زمانی که ورقه اختراع با این قانون در تناقض است.
  • …..

بین ابطال اختراع و اعتراض متفاوت است. فرایند اعتراض به اختراع در واقع به روشی گفته می شود که در آن معترض پیش از اینکه به متقاضی گواهینامه ارائه شود، اقدام به اعتراض می کند یعنی هدف اصلی او جلوگیری از اعطای گواهینامه اختراع به متقاضی است. در خصوص ابطال اختراع شرایط فرق دارد یعنی گواهینامه صادر شده است او شخص یا اشخاصی معتقد هستند که گواهینامه باید باطل شود. در این راستا بیشترین دقت و تمرکز روی حقوق مادی و معنوی دارنده گواهینامه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین