وکیل ملکی
ابطال اختراع - حورا آهنی
ابطال اختراع
تیر ۲۰, ۱۴۰۰
مالکیت معنوی - حورا آهنی
مالکیت معنوی
تیر ۲۰, ۱۴۰۰

وکیل ملکی

وکیل ملکی - حورا آهنی

با توجه به بالا رفتن قیمت ملک در هر یک از بنگاه های معاملات ملکی یک وکیل ملکی نیز حضور دارد و در اینجاست که لازم است بدانیم وکیل ملکی آنلاین کیست و دارای چه وظایفی است و ضرورت حضور وکیل ملکی تا چه حد است؟

وکیل ملکی کیست؟

وکیل ملکی به فردی گفته می شود که اختیارات لازم را از موکل خود جهت دفاع از حق و حقوق وی در برابر قانون داشته باشد. وکیل ملکی با اختیاراتی که شما به او میدهید می تواند در دادگاه از حقوق شما در مورد مسائل مالی  و دعاوی مرتبط به املاک شرکت کرده و دفاعیات لازم و قانونی را با علم و هنر خود در دادگاه داشته، تا نظر دادگاه را با مستندات، به نفع موکل خود تغییر دهد.

انواع دعاوی ملکی:

با توجه به ارزش زمین و ملک در ایران یکی رایج ترین و بهترین سرمایه گذاری در بین مردم خرید ملک و زمین است و داشتن ملک، حسی خوب توام با آرامش را به افراد منتقل می کند.

ولی با توجه به اهمیت این موضوع مردم از قوانین خرید و فروش ملک و نکات حقوقی آن اطلاعات خوبی را نداشته و در مشکلات مربوط به املاک و مستغلات همیشه با دردسرهای جدی مواجه می شوند و نمی توانند از حق و حقوق از دست رفته خود دفاع کنند.

ضرورت نیاز به وکیل ملکی موقعی دیده می شود که سودجویان به راحتی ملک و املاک دیگران را به تصرف خود درآورده و با جعل سند و مدرک توانسته اند حق و حقوق افراد ناآگاه را ضایع نمایند.

بر همین اساس این مجموعه تلاش نموده است مانند همیشه در موضوعات حقوقی و کیفری در کنار شما باشد تا شاهد ضایع شدن حقی نباشیم. دعاوی ملکی  بر اساس شاخص های مختلفی که می تواند در دعوی تاثیر گذار باشد طبقه بندی می شود:

دعوی ملکی کیفری:

 • دعوایی مربوط به جعل اسناد ملکی با هدف کلاهبرداری
 • دعوای به ارتکاب جرم و کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک
 • دعوای مربوط به خیانت در امانت در خصوص املاک
 • دعوای ناشی از فروش غیر قانونی اموال فردی به یک یا چند نفر
 • دعوای مربوط به انتقال منافع ملک غیر به سایرین
 • دعوای مربوط به استفاده غیر قانونی از سند جعلی در ارتباط با معاملات ملکی
 • تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون دریافت مجوز از واحدهای اداری و قضایی واجد صلاحیت

دعاوی ملکی حقوقی:

بیشترین پرونده های حقوقی در دادگاه در مورد دعاوی ملکی است که قانون با دقت نظر، پیش بینی  های لازم را تمامی موارد داشته و در همه شرایط مربوط به دعاوی حقوقی، قضات در دادگاه با در نظر داشتن قانون و علم خود پروند های موجود را داوری و قضاوت می کنند.

با توجه به قوانین بسیار زیادی که در این حوزه وجود دارد لازم و ضروری است که در دعاوی ملکی کیفری از وکیل ملکی دلسوز و متعهد و با تجربه کمک بگیریم و می دانیم که یک وکیل توانمند با دردست گرفتن پرونده به بررسی مدارک و اسناد جمع آوری اطلاعات لازم و تنظیم لایحه دفاعیه ای بی نقص در دادگاه حضوری تاثیر گذار خواهد داشت و از حق و حقوق شما دفاعی در خور را انجام می دهد.

در اینجا به مهمترین دعاوی ملکی حقوقی اشاره ای داریم:

 • دعاوی ملکی حقوقی در خصوص الزام به فک رهن و سند های ضمانتی
 • در خصوص دعوای الزام تنظیم سند رسمی ‌برای املاک، در قانون یکی از ویژگی هایی که سند رسمی را بر سند عادی برتری می دهد مالکیت در املاک است یعنی مطابق قانون ۲۲ ثبت اسناد، هرگاه برای ملکی سند رسمی به ثبت برسد دولت فقط کسی را مالک می داند که در سند رسمی نام مالک در آن قید شده باشد. دعاوی مربوط به الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی برای ساختمانهایی که دارای واحد های مستقل و چند گانه می باشند.
 • دعاوی مربوط به الزام دریافت پایان کار برای ساختمان هایی که ساخت و ساز ساختمان به اتمام رسیده و کارشناس مربوطه آن را تایید نموده است.
 • مطالبه اجرت المثل ایام زندگی مشترک.
 • فسخ قراردادهایی  که  دارای موضوعاتی هستند که از نظر قانون دارای نقص می باشند.
 • متعادل نمودن میزان اجاره بها بر اساس عرف تعریف شده در جامعه
 • دعاوی که مربوط می شوند به درخواست و مطالبه سرقفلی
 • موضوع تخلیه ی اماکن تجاری که مشکل قانونی دارند.
 • دعاوی که مربوط به مجوز انتقال منافعی از شخصی به شخص دیگر است.
 • و سایر دعاوی مربوط به املاک و مستغلات و دعاوی حقوقی

وکیل ملکی چه می کند؟

وکلای املاک و مستغلات می دانند چگونه و از نظر قانونی مجاز به تهیه و بررسی اسناد و قراردادهای مربوط به خرید و فروش خانه هستند. در برخی موارد، یک وکیل املاک نیز شخصی است که مسئول بسته شدن شما خواهد بود.

تفاوت دعاوی حقوقی وکیفری

دعاوی کیفری  موقعی اتفاق می افتد که حقی از کسی ضایع شده و رفتار مجرمانه ای اتفاق افتاده و قانونگذار حکم جرم در نظر گرفته و برای آن مجازاتی در نظر گرفته باشد.

در حالی که در دعاوی حقوقی جرمی اتفاق نیفتاده و دادرس پرونده مجازاتی  برای رفتار انجام شده تعیین نمی کند

 

وکیل ملکی - حورا آهنی

نکات مهم در انتخاب وکیل ملکی

نکات مهمی که در انتخاب یک وکیل ملکی باید در نظر داشته باشید تا نتیجه ای خوب در زمانی کوتاه را با کمترین هزینه بدست آورید:

 • انتخاب وکیل ملکی خود را از بین وکلای کانون دادگستری و یا وکلای مرکز مشاوره قوه قضاییه داشته باشید.
 • وکلای جوان، پر انرژی و به دنبال تجربه هستند و سعی بر بدست آوردن موفقیت های بیشتر در حیطه کاری دارند و از تجربه وکلای دیگر بعد از آزمون وکلا، و موفقیت در آن بهره مند می شوند. در واگذاری پرونده ملکی خود دقت کنید تا وکیل انتخابی شما تمامی گزینه های یک وکیل خوب و موفق را داشته باشد.
 • تمامی وکلا بعد از طی نمودن مراحلی سخت می توانند کار وکالت را انجام دهند با توجه به شرایط زن بودن در جامعه ما و مسئولیت های زیادی که بر دوش زنان است وکلای زن با سختی های بیشتری به این موفقیت ها دست پیدا می کنند و در هنگام شروع به کار مصمم تر و موفق تر عمل می کنند.
 • توجه و دقت و اطلاع از توانایی های علمی، شهرت و تجربه کاری و داشتن حسن اخلاق و اطلاع از حق الوکاله در ابتدای امر می تواند به شما در انتخابی خوب کمک کند تا با خیالی آسوده پرونده ملکی خود را به او بسپارید.
 • یکی دیگر ویژگی های یک وکیل ملکی خوب داشتن صفت رازداری است. وکیل خوب موظف است که اسرار موکل خود را فاش نکرده و نهایت تلاش را در حفظ اسرار و اطلاعات محرمانه پرونده موکل خود داشته باشد.

بهترین وکیل 

تنوع در دعاوی ملکی و انواع آن می تواند موضوع اهمیت انتخاب بهترین وکیل ملکی را مشخص کند. دعاوی ملکی در تقسیم بندی کلی به سه دسته تقسیم می شود:

دعاوی ملکی حقوقی، دعاوی ملکی ثبتی و دعاوی ملکی کیفری که هر کدام به موضوعاتی جداگانه می پردازند و آنها را مورد بررسی قرار می دهیم. وکیل ملکی در حل موضوعات ملکی تخصص داشته، وکیل ثبت در حل موضوعات ثبتی تبحر لازم را کسب نموده و وکیل کیفری بر قوانین و تسلط بر دفاع از موکل خود موفق تر عمل می کند.

 مهم ترین اصل در انتخاب وکیل ملکی داشتن تسلط بر مسائل ملکی است. آگاه بودن به قوانین و مقررات جاری دادگاهها و مراجع قضایی، استفاده به موقع از بندها و تبصره های قوانین ملکی، داشتن تجربه کاری و توانایی و تبحر بر چگونگی نگارش لایحه و دفاع خوب در دادگاه و در حضور قاضی از منافع موکل خود،  مهمترین  ویژگیهای وکیل ملکی خوب می باشد

وکیل ملکی آنلاین خوب

با توجه به جوان بودن سن در جامعه و تسلط و گرایش مردم به کامپیوتر و ارتباطات آنلاین و راحتی این ارتباط ما را بر این داشت تا در عرصه خدمات حقوقی نیازمندی های مشاوره حقوقی آنلاین را در دستور کار گذاشته تا شما با ارتباط آنلاین با وکلای ملکی متخصص در این موضوع و یا دیگر موضوعات و مشکلات خود، با وکلای زن و مرد در ارتباط بوده و به پاسخ سوالات خود  دست پیدا نمایید.

وکیل آنلاین باید تخصص لازم در موضوعات مطرح شده داشته  و با صبر و درایت خود و تبحر و اطلاعات و تسلط کافی به قوانین به سوالاتی که از وی می شود به درستی پاسخگو باشد.  وکیل ملکی انلاین باید در موضوعات پیچیده و قوانین و تبصره های مربوط به املاک تسلط لازم را داشته تا بهترین را هنمایی را جهت حل موضوع ارائه کند.

وکیل متخصص ملکی

دعاوی ملکی  در عرف به دعاوی گفته می شود که شامل املاک و اموال غیر منقول باشد. دعاوی ملکی را می توان از لحاظ ارزش و پیچیده گی از مهمترین دعاوی نام برد و ضرورت دارد قبل از اقدام به کاری با متخصص ملکی در ارتباط بوده و مشاوره لازم را دریافت نمایید و پیگیری و دفاع از دعوا و  مشکلات ملکی بوجود آمده در سرمایه با ارزش خود را به او بسپارید زیرا وکیل متخصص، با تجربه و علم خود به راحتی می تواند راه حل خوبی را برای مشکلات بزرگ شما پیدا نماید.

حورا آهنی

مشاور حقوقی ملکی

پرونده های ملکی و موضوعات و مسائلی که در حوزه ملک واملاک وجود دارد بسیار گسترده بوده و نیاز است افراد به این آگاهی برسند که قبل از هرگونه معاملات در زمینه خرید ملک و املاک حتما با مشاور حقوقی ارتباط برقرار نموده و او را در جریان کار گذاشته تا خرید خوب و بدون مشکلی را تجربه نمایند. مشاوران حقوقی با توجه به علم و آگاهی در مورد قوانین می توانند پرونده های ملکی را با توجه به پیچیدگی هایی که دارد به سرانجامی خوب برسانند و آرامش خاطری خوب را به شما هدیه دهند.

یک مشاور حقوقی می تواند در زمینه های زیر به شما مشاوره دهد.

دعاوی مربوط به ملک و املاک مانند خرید و فروش، اجاره، مشارکت در ساخت، و….

یکی از اصلی ترین وظایف ارائه مشاوره و راهنمایی های حقوقی است.

تنظیم متن قراردادها و نظارت بر روند عقد قرارداد

مشاور حقوقی موظف به جمع آوری اطلاعات دقیق درباره موضوع و استفاده درست و صحیح از آنهاست.

مشاور حقوقی و وکیل ملکی و کیفری با تجربه خود در امور کاری و اداری و یا املاک و مستغلات و یا امور مهاجرت ، امورتجاری و مسائل بین المللی می توانند کمک قابل توجه ای را ارائه نماید.


برای خواندن مطالب درمورد وکیل پایه یک دادگستری میتوانید:

وکیل دعاوی ملکی

وکیل ملکی وظیفه دارد از حق و حقوق موکل خود در موضوعات مالی و دعاوی مربوط به املاک دفاع کند. بسیاری از مشکلات در رابطه با اموال غیر منقول ( اموالی که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند مانند زمین، خانه، باغ، آپارتمان و ….) هستند که حل فصل آنها به وکیل دعاوی ملکی مربوط می شود زیرا توانایی و تخصص در این کار را کسب نموده است.

 

وکیل ملکی - حورا آهنی
وکیل ملکی - حورا آهنی

فعالیت وکیل ملکی متخصص در زمینه های است که به برخی از آنها اشاره ای خواهیم داشت.

 • جعل اسناد ملکی و کلاهبرداری های سند های ملکی
 • دعاوی مرتبط با مزاحمت های ملکی
 • دعاوی مالک و مستاجر در املاک مسکونی و تجاری و دعاوی سرقفلی
 • دعاوی مرتبط با سند ملکی و اثبات مالکیت ملک
 • دعاوی مرتبط با منعقد نمودن قرارداد یا فسخ قراردادها و خرید و فروش ملک
 • دعاوی مرتبط با ساخت و ساز واحد مسکونی و یا شراکت در ساخت

بیشترین پرونده هایی که نیاز به کمک وکیل دعاوی ملکی داشته مسائل مربوط به تصرف عدوانی و ایجاد مزاحمت و ممانعت در حق است که با توجه به قابلیت هایی که برای وکیل ملکی به آن اشاره نمودیم به راحتی قابل حل و فصل است..

این مجموعه با حضور وکلای زن و مرد با سابقه کاری طولانی در حوزه وکالت املاک و در زمینه های مشاوره های حقوقی، طرح لایحه و دفاع راهنمایی لازم در خصوص طرح دعوا  در تمامی زیر گروههای مشکلات حقوقی و کیفری داشته و در جهت ایجاد آرامش و زندگی بدون دغدغه به هموطنان خود تلاش می کند. شما می توانید جهت ارتباط با مشاوران حقوقی و وکلای مجرب این مجموعه از طریق تلفن و یا ارتباطی آنلاین از همین سایت داشته باشید.

 

این مجموعه با حضور وکلای خانم و آقا و با داشتن پیشینه ای موفق و درخشان از طریق سایت و به صورت آنلاین در ارائه مشاوره های حقوقی و پروندهای پیچیده دعاوی املاک، اراضی و مستغلات و… توانسته بهترین خدمات را داشته و  رضایت و موفقیت های بسیاری در پرونده های ملکی، حقوقی، موکلین خود را شاهد باشد.

شما می توانید با ارتباط با مجموعه ما از مشاوره وکلای ملکی، قبل از انجام هرگونه معاملات راهنمایی خواسته و از خطراتی احتمالی کلاهبردان و یا دلالان در خرید و یا انتقال ملک در امان بمانید. ما در تمامی شبانه روز آماده خدمات رسانی به شما عزیزان هستیم.

سوالات متداول

دعاوی کیفری  موقعی اتفاق می افتد که جرمی اتفاق افتاده،حکمی در نظر گفته شده و مجازاتی صادر شده.

دعاوی حقوقی جرمی صورت نگرفته و دادرس پرونده مجازاتی  برای رفتار انجام شده صادر نکرده است.

وکیل آنلاین باید متخصص در موضوعات مطرح شده داشته  و با صبر و درایت خود و  اطلاعات و تسلط کافی به قوانین به سوالاتی  به درستی پاسخگو باشد.  وکیل ملکی انلاین  در موضوعات پیچیده و قوانین و تبصره های مربوط به املاک تسلط لازم را داشته و بهترین را هنمایی را جهت حل موضوع ارائه کند.

از موکل خود در موضوعات مالی و دعاوی مربوط به املاک دفاع کند. بسیاری از مشکلات در رابطه با اموال غیر منقول ( اموالی که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند مانند زمین، خانه، باغ، آپارتمان و ….) هستند که حل فصل آنها به وکیل دعاوی ملکی مربوط می شود زیرا توانایی و تخصص در این کار را کسب نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین