بهترین وکیل تهران
وکیل طلاق - حورا آهنی
وکیل طلاق
اسفند ۱, ۱۴۰۰

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران- حورا آهنی

بهترین وکیل تهران

در گیر و دار پروسه پیچیده پیگیری پرونده های قضایی انتخاب یک وکیل کار بلد و توانا می تواند یک گزینه راهگشا برای تسریع در روند نتیجه گیری پرونده  در دادگاه باشد. به همین دلیل انتخاب بهترین وکیل تهران یا شهر محل زندگی برای هر موکل از اهمیت بالایی برخودار است. با ما همراه باشید تا بهترین وکیل تهران را به شما معرفی کنیم.

بهترین وکیل تهران کیفری

دعاوی  کیفری زمانی مطرح می شوند که شخص شاکی  به خاطر ارتکاب یکی از اعمالی که طبق قانون مجازات اسلامی جرم شناخته می شود بر علیه  مجرم شکایت  کیفری طرح  می کند. انتخاب بهترین وکیل تهران کیفری برای طرح درست دعاوی کیفری مطابق با قانون و پیگیری پرونده برای درخواست اشد مجازات برای جرم صورت گرفته یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که هنگام انتخاب بهترین وکیل تهران کیفری برای افراد مطرح می شود. چون در پرونده های کیفری معمولا در صورت بروز هر گونه اشتباه و تضییع حق یکی از طرفین امکان هتک حرمت و بی آبرویی وجود دارد وکیل پرونده کیفری باید از مهارت و تبحر خاصی برخودار باشد . در پاره ای مواقع انتخاب بهترین وکیل تهران کیفری به خاطر اثبات جرم و پیگیری منظم روال پرونده برای در خواست مجازات  مطابق با جرم صورت گرفته انجام می شود.

 بهترین وکیل تهران ارث

مسئله ارث و تقسیم عادلانه میراث برای مشمولان دریافت ارث یر اساس قانون پروسه پیچیده و پر گیر و داری است. چون در قانون ارث مسائلی مانند وصیت های شخصی متوفی و اموالی که پیش از مرگ وی به هر نحو تعیین تکلیف شده اند یا اموال و دارایی های که به دلیل مرگ ناگهانی متوفی وضعیت ثابت و مشخصی ندارند و یا توافق طرفین برای بخشش و اهدای حق ارث خود به دیگر اعضای خانواده همگی ممکن است مطرح شوند.  انتخاب بهترین وکیل تهران ارث را برای تسریع روند پرونده های مربوط به انحصار وراثت پر اهمیت تر می کنند. بعلاوه بعضی از افراد که تمایل دارند می توانند با انتخاب یک وکیل امین و کار بلد تقسیم ارث و میراث بعد از مرگ خود را به میل خود و در زمان حیاتشان به ثبت قانونی برسانند . تا اگر تمایل دارند از اموالشان وقف کنند یا بر خلاف سهم تعیین شده در قانون اموال خود را بین وراث تقسیم کنید وکیل آن ها پس از مرگ موکل به تقسیم ارث بر اساس وصیت وی عمل کند و اجازه تضییع  حق وراث را به دیگران ندهد.

بهترین وکیل تهران- حورا آهنی

بهترین وکیل خانواده تهران

انتخاب بهترین وکیل خانواده تهران می تواند به شما کمک کند تا بدون هیچ گونه مشاجره و هتک حرمت در فضای خانوادگی تمامی حقوق  خود را دریافت کنید و از تشییع کوچکترین حق مادی و معنوی خود جلوگیری کنید.

شماره بهترین وکیل تهران

هورا آهنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی شرکت ها ی مختلف با سابقه بیش از پنج سال فعالیت موفق در زمینه وکالت انواع پرونده های کیفری و حقوقی در زمینه های مختلف مانند طلاق ، ارث ،تنظیم قراداد های کاری برای شرکت های مختلف و… در تهران آماده مشاوره حقوقی و کیفری یه صورت تلفنی یا حضوری و ارائه بهترین خدمات در زمینه سازش دعاوی کیفری و حقوقی قبل از ارجاع پرونده به مراجع قضایی و پیگیری هم جانبه و قاطع برای حصول بهترین نتیجه مطابق قانون و بدون تضییع حقوق طرفین دعاوی است. آدرس و شماره تلفن دفتر وکالت هورا آهنی وکیل پایه یک دادگستری در زیر آمده است .

بهترین وکیل تهران- حورا آهنی

شما می توانید  برای دریافت نوبت و اشنایی بیشتر با خدمات دفتر وکالت فوق الذکر و خانم حورا آهنی وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی به وب سایت www.houraahani.ir مراجع کنید.

آدرس دفتر وکالت حورا آهنی برای مراجعه حضوری :  تهران ، شهرک غرب ، تهران شهرک غرب روبروی میلاد نور مجتمع تجاری اداری ستین طبقه سوم واحد ۳۰۹

شماره بهترین  وکیل تهران حورا آهنی : ۰۹۱۲۴۲۲۸۴۸۸

سوالات متداول

انتخاب بهترین وکیل خانواده تهران می تواند به شما کمک کند تا بدون هیچ گونه مشاجره و هتک حرمت در فضای خانوادگی تمامی حقوق  خود را دریافت کنید و از تشییع کوچکترین حق مادی و معنوی خود جلوگیری کنید.

انتخاب بهترین وکیل تهران کیفری برای افراد مطرح می شود. چون در پرونده های کیفری معمولا در صورت بروز هر گونه اشتباه و تضییع حق یکی از طرفین امکان هتک حرمت و بی آبرویی وجود دارد وکیل پرونده کیفری باید از مهارت و تبحر خاصی برخودار باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین